Canlı Destek

Princessbet Canlı Destek


giriş

Üye olmanız yani hesap açmanız durumunda, müşteri hizmetleri ile görüşebileceğiniz en sağlıklı, en hızlı bölüm, Princessbet canlı destek uygulaması olacaktır. İsminden de anlayacağınız gibi, canlı olarak yapacağınız görüşme, online olarak yazmak suretiyle yapacağınız görüşme anlamına gelmektedir. Her üyenin kesintisiz bir şekilde, her gün, her saat bu bölümü kullanma imkanı bulunmaktadır.

Princessbet  Canlı Destek Görüşme Şartları

Canlı destek hattı ile görüşebilmeniz için, Princessbet üyelik işlemlerini tamamlamış, kendinize bir hesap açmış olmanız gerekmektedir. Yalnızca üye olan şahıslara 7 gün, yalnızca üye olan şahıslara 24 saat hizmet verecek şekilde meydana getirilmiş müşteri hizmetleri bölümüdür. Görüşme gerçekleştirebilmeniz için, üye olmanız şarttır. Ayrıca görüşmeyi başlatabilmeniz için sohbet penceresine isminizi yazmanız, kullanıcı adınızı yazmanız ve departman seçimi yapmanız gerekmektedir. Bu şartları sağladığınız andan itibaren, 30 saniye içerisinde görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Princessbet Canlı Destek Nasıl Kullanılıyor?

Canlı destek hattını kullanabilmeniz için, öncelik yukarıda anlatıldığı gibi üye olmanızdadır. Bu işlemi tamamlamış ve Princessbet canlı destek ile görüşme başlatmak istiyor iseniz, Princessbet yeni giriş adresi ile Princessbet giriş işlemini yapacaksınız. Ana sayfanın sağ alt köşesindeki yazı üzerinden seçim işlemini yapacaksınız. Küçük beyaz renkli bir bağlantı penceresi, sohbet penceresi açıldığını göreceksiniz. Pencere üzerinde bulunan 2 bölümün ilkini üye olma aşamasında verdiğiniz isminizi yazmak sureti ile dolduracaksınız. Kullanıcı adı, siteye giriş işlemlerinde sizin tarafınızdan oluşturulmuş kullanıcı adı anlamına gelmektedir. Dolduracağınız departman şeklindeki yazının altında, seçiniz ifadesinin bulunduğunu göreceksiniz. Oradan işaretleme yapıp, farklı departmanların bir tanesini ya da görüşme yapmak istediğiniz departmanı seçeceksiniz. Hemen altta siyah renkli, şimdi konuşmaya başlayın yazısının olduğu bir buton göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yaptığınızda, en fazla 30 saniye sonra müşteri hizmetleri karşınıza gelecektir.

Princessbet Canlı Destek Görüşme Süresi

Princessbet canlı destek bölümünde, şimdi konuşmaya başlayın butonuna bastığınızda, müşteri hizmetleri temsilcisinin karşınıza gelme süresi maksimum 30 saniyedir. Görüşme başladıktan sonra, canlı destek görüşme süresi şeklinde bir anlayış yoktur. Bir kısıtlama olmamaktadır. Her üye için ayrılmış belirli bir zaman dilimi yoktur. Yardım talebiniz karşılanana kadar şikayet konusu ilettiğinizde, buradan çözülecek ise çözüm üretilene kadar ve siz sohbeti sonlandırana kadar geçerli bir süreden bahsedilmektedir.