Para Çekme

Princessbet Para Çekme


giriş

Princessbet sitesinde ödemeler 7 gün ve Princessbet sitesinde ödemeler 24 saat boyunca yapılmaktadır. Princessbet para çekme işlemlerinde, para çekme talep formunun doldurulup gönderilmesi ve minimum maksimum miktarlara dikkat edilmesi, kullanıcı adı bilgileri ile hesap bilgilerinin uyuşması şeklinde ana kurallar kullanılmaktadır. Bu sistemin çalışmasında herhangi bir problem ile karşılaşılmadığı görülebilmektedir.

Princessbet Para Çekme Yöntemi

Princessbet sitesi ödemeler konusunda banka havalesi sistemini kullanmaktadır. Farklı bir banka ile Princessbet sitesinin çalıştığı bankalardan farklı bir banka ile çalışıyor iseniz, EFT ile para çekme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Buradaki temel kural yalnızca kendi adınıza ve kendi soyadınıza ait hesapları kullanmanız olacaktır. Akrabanız ya da benzer bir yakınınız olsa dahi bu durumda bile herhangi bir şahsın hesap numarasına verdiğiniz para çekme talebinin gerçekleşmeyeceğini unutmamalısınız.

Princessbet Ödeme Miktarları

Para çekme seçeneklerinde kullanabileceğiniz miktarlar, günlük limitler belirlenmiştir. Princessbet para çekme limitleri ya da miktarları anlayışındaki en düşük tutarın, 100 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Elbette bahis yapmış ve para kazanmış, oyun oynamış ve para kazanmış ancak 100 Türk Lirası altında limite ulaşmış olabilirsiniz. Bu durumda ana hesap bakiyesi üzerindeki paranın en az 100 Türk Lirası olmasını beklemeniz gerekecektir. Bu şartı sağlamanız ile birlikte, para çekme talimatı verebilirsiniz. Gün içerisinde vereceğiniz para çekme talimatının en yüksek sınırı ise, 20.000 Türk Lirasıdır. Bir seferde 20.000 Türk Lirası ya da iki seferde toplam 20.000 Türk Lirası olacak şekilde talimatı verebilirsiniz.

Princessbet Para Çekme Komisyonu

Princessbet para çekme işleminden komisyon almaz. 100 Türk Lirası, 200, 1.000, 5.000 ya da 10.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz hiç önemli değildir. Hangi miktarda talimat vermiş olur iseniz olun, komisyon anlayışı ile karşılaşmayacaksınız. Belge talebi ile belirli bir miktarın üzerinde para çekme talimatı vermeniz nedeni ile ekstra belge talebi ile karşılaşmayacaksınız. Yalnızca ilk defa para çekme talimatı veriyor iseniz, hesabın kullanıcıya ait olduğunu ispatlamak amacı ile 1 defa olacak şekilde, belge talebinin gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Bunun dışında farklı bir uygulama yoktur.