Para Yatırma

Princessbet Para Yatırma


giriş

Para yatırma işlemleri, hızlı para yatırma işlemleri, güvenli para yatırma işlemleri, uygun limitler ile gerçekleşmektedir. Princessbet para yatırma işlemine başlamadan önce, sizlere tavsiye edilecek bu uygulama, havale yöntemini kullanacak ya da EFT yöntemini kullanacak iseniz, canlı destek hattı ile görüşmeniz olacaktır. Canlı destek hattı ile görüşüp, çalışılan banka bilgilerini elde etmelisiniz. Canlı destek hattı ile görüşüp, güncel IBAN numaralarını, hesap numaralarını talep etmelisiniz. Yanlışlığı ortadan kaldırmak için, bu yönde bir davranış sergilemeniz tavsiye edilmektedir.

Princessbet Para Yatırma Seçenekleri

Hesaplarınıza para yatırma işlemini gerçekleştirecek iseniz, dilediğiniz seçeneği ya da belirlenmiş seçenekler arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Banka havalesi ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz, EFT ile işlem yapabilirsiniz, cepbank ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz, karekod ile para yatırma işlemi yapabilirsiniz.

Princessbet Para Yatırma Miktarı

Dikkat edeceğiniz kriterler arasında, para yatırma miktarı anlayışı bulunmaktadır. Princessbet para yatırma işlemlerinde belirlenmiş miktarlar, en düşük miktarlar bulunmaktadır. Buna göre banka havalesi ile en az 200 Türk Lirası yatırabilirsiniz, cepbank ile en az 20 Türk Lirası yatırabilirsiniz, karekod ile en az 50 Türk Lirası yatırabilirsiniz. Eğer para yatırma talep formuna burada yazılmış miktarların dışında daha düşük bir para değeri girer iseniz, finansal departman bu isteği kabul etmeyecektir. Çıkan kaynak üzerine para geri gelecektir.

Princessbet Para Yatırma Komisyonu

Princessbet para yatırma işlemlerinde komisyon yoktur. Piyasada yanlış bilinen ifadelerden ya da kasıtlı olarak gündeme getirilen ifadelerden bir tanesidir. Özellikle banka havalesi ve EFT ile transfer yapan kullanıcıların bazıları, bilgisizce yatırdıkları paralarından kesinti yapıldığını, Princessbet sitesi tarafından kesinti yapıldığını ifade etmektedir. Bu gerçek dışıdır. Yanlış ve hatalı bilgidir. Banka hesabından 100 Türk Lirası çıktığında, Princessbet sitesi hesabına eksik bir miktarın geçmiş olduğunu görebilirsiniz ancak, burada sorumluluk çalıştığınız bankadadır. Hesap bakiyeniz bulunmuyor ise, çıkan 100 Türk Lirası içerisinden havale yada EFT masrafı banka tarafından kesilecek ve kalan miktar, Princessbet sitesine aktarılacaktır. Bu uygulamada görüleceği üzere, Princessbet sitesinin komisyon alması, kesinti yapması, hizmet bedeli alması şeklinde bir anlayış yoktur. Tamamen bankacılık sisteminin çalışma prensiplerinden kaynaklanmaktadır.