Princessbet Cep Bank Yatırım Bonusu

Princessbet sitesinde, para yatırma işlemleri konusunda tercih edilecek seçeneklerin arasında, cep bank yönteminin bulunduğu görülmektedir. Herhangi bir bankanın sistemine, cep bank sistemine sahip olmanız durumunda, hızlı bir şekilde, güvenli bir şekilde, uygun limitler ile cep bank yöntemi aracılığı ile yapacağınız transfer işlemleri neticesinde, site sizlere, princessbet %30 cep bank yatırım bonusu ile destek sağlayacaktır.

Princessbet Cep Bank Yatırım Bonusu Nasıl Alınır?

Cep bank yatırım bonusunu princessbet sitesinden almak isteyen bir üyenin, hesabına bu yöntemi kullanmak suretiyle yatırması gereken para miktarının minimum sınırı, 20 Türk Lirası olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır. En az 20 Türk Lirası değerinde yatırım işlemi cep bank ile yapılır. Bonus al şeklindeki buton üzerinden hareket edilir, yatırım işlemi tamamlanır. Canlı destek hattı ile görüşülür, promosyon talep edilir. Ortalama 5 dakika gibi bir süre içerisinde bu promosyon hesaba aktarılmış olur.

Princessbet Cep Bank Yatırım Bonusu Ne Kadar Veriliyor?

İsminden anlaşılacağı üzere, gün içerisinde yapacağınız cep bank yatırımları karşılığında alacağınız promosyon, %30 oranında bulunmaktadır. 100 Türk Lirası yatıran 30 Türk Lirası, 200 Türk Lirası yatıran 60 Türk Lirası, 50 Türk lirası yatıran 15 Türk Lirası değerinde promosyon alma hakkına sahip olmaktadır. Alınması ve kullanılması konusunda herhangi bir sorun yaşanmadığı görülmektedir.

Princessbet Cep Bank Yatırım Bonusu Nakit Çekilir mi?

Princessbet %30 cep bank yatırım bonusu princessbet sitesi içerisinde çevrim şartına tabi olmayan bir promosyon seçeneği olarak belirlenmiş durumda bulunmaktadır. Bu yüzden, tercih edilen pratik bir promosyon şeklini işaret etmektedir. Promosyon alındıktan, müşteri hizmetleri aracılığı ile kullanıcı hesabına aktarıldıktan sonra, kullanılması için ya da nakit para çekme talimatının verilmesi için, yapılması gereken, yerine getirilmesi gereken herhangi bir çevrim şartı bulunmayacaktır. Doğrudan hesaba geçirilmiş para miktarı kapsamında, çekme talimatı verebilirsiniz.

Sağlanan diğer büyük bir avantaj ise, bu promosyonda çevrim işlemi gerçekleştirilmeden, promosyonun herhangi bir alana transfer etme hakkının sağlanmış olmasıdır. Görüleceği üzere yalnızca cep bank yöntemini kullanmanız, yalnızca gün içerisinde bu yöntem ile en düşük 20 Türk Lirası yatırmanız, nakit olarak alabileceğiniz bir promosyonu ve işlem yapmadan herhangi bir alana gönderebileceğiniz promosyonu işaret edecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*